سیاست حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در زی کودک


زی کودک معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات زی کودک و نیز راهکارهای زی کودک برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت زی کودک توضیح داده شده است.

 


محتویات این سند

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که زی کودک از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده زی کودک از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران زی کودک را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود.

برای نمونه می توان به نام، نشانی الکترونیک (ایمیل)، و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

 


اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با وارد کردن این اطلاعات و ارسال فرمهای تماس با ما ، ثبت نظر و پشتیبانی در زی کودک اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی الکترونیک و … را در اختیار زی کودک قرار می دهید.

این اطلاعات وارد شده مربوط به شناسایی کاربران بوده این و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات زی کودک بوده و نگهداری می گردد.

 


پرسش ها و پیشنهادها

در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم زی کودک در میان بگذارید.


تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

زی کودک حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند.

تغییرات در این برگه بسیار کم صورت می گیرد، با این وجود در صورت انجام تغییرات جدید در سایت، ما آن ها را در این صفحه اعمال خواهیم نمود.


در صورت هر ابهام و سؤال، می‌توانید به ما اطلاع دهید و پاسخ خود را دریافت نمایید.