قوانین و مقررات

تاریخ آخرین ویرایش: 20 بهمن 1400

برای خرید از زی کودک ابتدا باید این صفحه را مطالعه نموده و آن را بپذیرید. لطفا در هر بار خرید این صفحه را مطالعه نماﻳﻴد چرا که ممکن است به روزرسانی هایی در آن اتفاق افتاده باشد. به روز رسانی ها از تاریخ انتشار اعتبار می یابند و شامل خریدهای ماقبل نمی شوند.
١- خدمات و محتویات وب سایت، برای استفاده شخصی و غیر تجاری افراد و از مسیرهای قانونی تهیه و عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند این محتویات را بازنشر نماید.
٢- شما متعهد می شوید از وب سایت زی کودک به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن آن شود استفاده نخواهید کرد و تلاشی برای دسترسی به اطلاعاتی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته اند نمی نماﻳﻴد.
٣- زی کودک می تواند هر زمان با توجه به صلاحدید خود صفحاتی را به وب سایت بیافزاید یا حذف کند و همچنین مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد را که ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.
٤- برای دسترسی به نمایش تمامی محتواهای زی کودک، کاربر باید اقدام به خرید اشتراک نماید. خرید شتراک در واقع به منزله خرید امکان تماشای محتواهای زی کودک است.
٥- ممکن است در دوره ای که شما اشتراک زی کودک را تهیه کرده اید، محتواها تغییر یافته و انیمیشن ها یا سریال ها به مجموع محتواها اضافه شده یا از آن کسر گردد.
٦- در بخش نظرات کاربران، نشر محتوایی خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی و… ممنوع است.
٧- زی کودک یک بستر نمایش این محتواها بوده و نقشی در تولید آن ها نداشته، بنابراین مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد و تضمینی بر اعتبار و تاثیر مثبت یا منفی آنها بر اشخاص مختلف نخواهد داشت.
٨- شرایط این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر شده است.

حریم خصوصی
زی کودک اطلاعاتی از کاربران خود دریافت می کند که می تواند برای ارائۀ سرویس های بهتر و دقیق تر مورد استفاده قرار گیرد. . حق انتشار عمومی اطلاعات و افشای مطالب ارسال شده برای زی کودک وجود ندارد.